GÜBRELEME MASRAFINIZI ARTIRMADAN,  TOPRAĞINIZI  BİTKİSEL ÜRETİME  DAHA UYGUN HALİNE GETİREREK, DAHA ÇOK  VE DAHA  KALİTELİ MAHSUL HASAT EDEBİLİRSİNİZ.

Bunu  REKOR GELİŞİM    Karışım  TOPRAK DÜZENLEYİCİ  ile  sağlamak artık mümkün. REKOR GELİŞİM  içeriğinde bulunan mineraller sayesinde toprağınızın hava alması, su tutması, ve verilen diğer bitki besleme gübrelerinin  bitki tarafından alım oranlarını en üst seviyeye çıkaran doğal bir mineral karışımdır.

    REKOR GELİŞİM  toprağınıza en üst seviyede verim sağlayacak özellikleri kazandıran toprağınızın çok arzu ettiği bir üründür.

REKOR GELİŞİM ,   İLAVE BİR GÜBRELEME  MASRAFI OLUŞTURMAZ . 

     Aslında bu REKOR GELİŞİM  için artık çok kolay. REKOR GELİŞİM  çok etkili bir ürün olmasının yanında ucuz ve   kullanım oranları da o kadar azdır ki, üretici firmaların tavsiye ettiği oranlarda   kullandığınız taban gübrelerinin sadece beşte birisi kadarını atmayıp bunun yerine bitki çeşitlerine göre tavsiye ettiğimiz miktarlarda REKOR GELİŞİM   uygularsanız eğer, gübreleme  masraflarınızı artırmadan, hem kaliteli hem de yüksek verim elde etmiş olursunuz. Bunun yanında tarlanızın toprak yapısı da  düzenlenmiş olur. Ayrıca  Rekor Gelişim Mineralin Kullanım Oranları Piyasada Satışı Yapılan Toprak Düzenleyicilerle kıyaslama yaptığınız da en ekonomik ve en etkili üründür !

 REKOR GELİŞİM  UYGULAMA  ŞEKLİ

     Alıştığınız metod ve yöntemlerle uygulama yapabilirsiniz. REKOR GELİŞİMİN tarlanızda eşit bir şekilde homojen dağılması amacıyla doğal halinde granül gübreler formundadır. REKOR GELİŞİM    gübreleme makinasıyla ekim yapılacak alana tavsiye ettiğimiz miktarlarda TEK BAŞINA saçılarak kullanılması uygundur.

TOPRAĞINIZIN ARZUSU REKOR GELİŞİMİ,

Toprağınızı canlandıran,   her zaman  güvenerek kullandığınız, bereket dolu mahsul kaldırmanızı sağlayan, her zaman sizleri  mutlu edecek  bir sigorta olarak düşünebilirsiniz.

 

REKOR GELİŞİMİN BİTKİLERE GÖRE   KULLANIM ORANLARI : 

BİTKİLER TOPRAKTA KULLANILACAK MİKTAR
BUĞDAY -ARPA -AYÇİÇEĞİ- TÜM HUBUBATLAR VE YEM BİTKİLERİ 8 KG /DEKAR
BAĞLAR 8 KG /DEKAR
 DOMATES- BİBER-SALATALIK  VE  TÜM SEBZELER 8 KG /DEKAR
ŞEKER PANCARI-MISIR-PAMUK-ÇELTİK -PATATES -SARIMSAK VE TÜM YILLIK BİTKİLER 8 KG /DEKAR
TÜM MEYVE  AĞAÇLARI -DİĞER AĞAÇLAR-FİDANLAR- ÇAY – FINDIK 12 KG/  DEKAR
SERALAR 15 – 18 KG/DEKAR 

 

 NOT: 1 Dekar = 1000  m²’dir.  Rekor Gelişim  katı formda  olup,  elle  yada saçma  makinasıyla toprak hazırlığı yapılırken atılır. Muhakkak toprak altına girmelidir. 5-10 cm derinlik yeterlidir.

REKOR GELİŞİM  SATIŞ NOKTALARI

REKOR GELİŞİM KULLANANLARIN DÜŞÜNCELERİ

 

sipariş  Formu

[contact-form 1 “Contact form 1”]

 

+90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07

 

Comments are closed.