TOPRAĞINIZIN VE BİTKİLERİNİZİN BÜTÜN DERTLERİNE SON !

Rekor Gelişim 16 KG'lık Kova

Bunu  REKOR GELİŞİM    Karışım  TOPRAK DÜZENLEYİCİ  ile  sağlamak artık mümkün. REKOR GELİŞİM  içeriğinde bulunan mineraller sayesinde toprağınızın hava alması, su tutması, ve verilen diğer bitki besleme gübrelerinin  bitki tarafından alım oranlarını en üst seviyeye çıkaran doğal bir mineral karışımdır.

Rekor Gelişim  kullandığınız da, 100 Beygir traktörünüzle süremediğiniz toprağınızı,  dedelerimizin zamanında  olduğu gibi 1  Beygir ile sürer hale gelebilirsiniz.

REKOR GELİŞİM  toprağınıza en üst seviyede verim sağlayacak özellikleri kazandıran toprağınızın çok arzu ettiği bir üründür. 

REKOR GELİŞİM    GÜBRELEME MASRAFINIZI NASIL AZALTACAK  ?

Aslında bu REKOR GELİŞİM  için artık çok kolay. REKOR GELİŞİM  çok etkili bir ürün olmasının yanında ucuz ve   kullanım oranları da o kadar azdır ki, tarlanıza  kullandığınız taban gübrelerinin sadece beşte birisi kadarını atmayıp bunun yerine bitki çeşitlerine göre tavsiye ettiğimiz miktarlarda REKOR GELİŞİM   uygularsanız eğer, gübreleme  masraflarınızı düşürdüğünüz gibi, hem kaliteli hem de yüksek verim elde etmiş olursunuz. Bunun yanında tarlanızın toprak yapısı da  düzenlenmiş olur.  

 REKOR GELİŞİM  NASIL UYGULANIR ?

Alıştığınız metod ve yöntemlerle uygulama yapabilirsiniz. REKOR GELİŞİMİN tarlanızda eşit bir şekilde homojen dağılması amacıyla doğal halinde granül gübreler formundadır. REKOR GELİŞİM   gübreleme makinasıyla ekim yapılacak alana tavsiye ettiğimiz miktarlarda TEK BAŞINA saçılarak kullanılması uygundur. 

TOPRAĞINIZIN ARZUSU REKOR GELİŞİM ,

Toprağınızı canlandıran,   her zaman  güvenerek kullandığınız, bereket dolu mahsul kaldırmanızı sağlayan, her zaman sizleri  mutlu edecek  bir sigorta olarak düşünebilirsiniz. 

KENDİ SINIFINDA EN AZ  KULLANIM ORANINA SAHİP    REKOR GELİŞİM  İÇİN TAVSİYE ETTİĞİMİZ  KULLANIM MİKTARLARI:
BİTKİLER
TOPRAKTA KULLANILACAK MİKTAR
BUĞDAY -ARPA -AYÇİÇEĞİ- TÜM HUBUBATLAR VE YEM BİTKİLERİ
8 KG /DEKAR
BAĞLAR
8 KG /DEKAR
 DOMATES- BİBER-SALATALIK  VE  TÜM SEBZELER
8 KG /DEKAR
ŞEKER PANCARI-MISIR-PAMUK-ÇELTİK -PATATES -SARIMSAK VE TÜM YILLIK BİTKİLER
8 KG /DEKAR
TÜM MEYVE  AĞAÇLARI -DİĞER AĞAÇLAR-FİDANLAR- ÇAY – FINDIK
12 KG/  DEKAR
SERALAR
15 – 18 KG/DEKAR
NOT: 1 Dekar = 1000  m²’dir.  Rekor Gelişim  katı formda  olup,  elle  yada saçma makinasıyla toprak hazırlığı yapılırken atılır. Muhakkak toprak altına girmelidir. 5-10 cm derinlik yeterlidir. 

Rekor Gelişimin herhangi bir  yan etkisi yoktur.

Rekor Gelişim broşürü

Rekor Gelişim Broşür

 ————————————————————————————————————————————————————————————-

REKOR GELİŞİM KULLANANLARIN YORUM VİDEOLARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  E-mail : rekorgelisim@gmail.com

Sipariş  Formu

[contact-form 1 “Contact form 1”]