REKOR GELİŞİM M KARIŞIM TOPRAK DÜZENLEYİCİ

GÜBRELEME MASRAFINIZI ARTIRMADAN,  TOPRAĞINIZI  BİTKİSEL ÜRETİME  DAHA UYGUN HALİNE GETİREREK, DAHA ÇOK  VE DAHA  KALİTELİ MAHSUL HASAT EDEBİLİRSİNİZ 

REKOR GELİŞİM KULLANICILARININ YORUM VİDEOLARI

Bunu  REKOR GELİŞİM    Karışım  TOPRAK DÜZENLEYİCİ  ile  sağlamak artık mümkün. REKOR GELİŞİM  içeriğinde bulunan mineraller sayesinde toprağınızın hava alması, su tutması, ve verilen diğer bitki besleme gübrelerinin  bitki tarafından alım oranlarını en üst seviyeye çıkaran doğal bir mineral karışımdır.

    REKOR GELİŞİM  toprağınıza en üst seviyede verim sağlayacak özellikleri kazandıran toprağınızın çok arzu ettiği bir üründür. 

REKOR GELİŞİM  ,   İLAVE BİR GÜBRELEME  MASRAFI OLUŞTURMAZ …

     Aslında bu REKOR GELİŞİM  için artık çok kolay. REKOR GELİŞİM  çok etkili bir ürün olmasının yanında ucuz ve   kullanım oranları da o kadar azdır ki, üretici firmaların tavsiye ettiği oranlarda   kullandığınız taban gübrelerinin sadece beşte birisi kadarını atmayıp bunun yerine bitki çeşitlerine göre tavsiye ettiğimiz miktarlarda REKOR GELİŞİM   uygularsanız eğer, gübreleme  masraflarınızı artırmadan, hem kaliteli hem de yüksek verim elde etmiş olursunuz. Bunun yanında tarlanızın toprak yapısı da  düzenlenmiş olur.  

 REKOR GELİŞİM  UYGULAMA ŞEKLİ

     Alıştığınız metod ve yöntemlerle uygulama yapabilirsiniz. REKOR GELİŞİM  tarlanızda eşit bir şekilde homojen dağılması amacıyla doğal halinde granül gübreler formundadır. REKOR GELİŞİM    gübreleme makinasıyla ekim yapılacak alana tavsiye ettiğimiz miktarlarda TEK BAŞINA saçılarak kullanılması uygundur. 

TOPRAĞINIZIN ARZUSU REKOR GELİŞİM,

Toprağınızı canlandıran,   her zaman  güvenerek kullandığınız, bereket dolu mahsul kaldırmanızı sağlayan, her zaman sizleri  mutlu edecek  bir sigorta olarak düşünebilirsiniz. 

REKOR GELİŞİM  İÇİN TAVSİYE ETTİĞİMİZ  KULLANIM MİKTARLARI

BUĞDAY -ARPA -AYÇİÇEĞİ- TÜM HUBUBATLAR VE YEM BİTKİLERİ İÇİN : 8 Kg/Dekar

BAĞLAR İÇİN  : 8 Kg / Dekar

DOMATES- BİBER-SALATALIK VE TÜM SEBZELER  İÇİN  : 8 Kg / Dekar

ŞEKER PANCARI-MISIR-PAMUK-ÇELTİK -PATATES -SARIMSAK VE TÜM YILLIK BİTKİLER  İÇİN : 8 Kg / Dekar

TÜM MEYVE AĞAÇLARI -DİĞER AĞAÇLAR-FİDANLAR- ÇAY – FINDIK İÇİN : 12 Kg / Dekar

SERALAR    İÇİN : 15 – 18  Kg / Dekar

REKOR GELİŞİM  mantar üretimi hariç bütün bitkilere uygulanır. Uygulandıktan sonra  5-10 cm  toprak altına  karışmalıdır. Bu yüzden toprak hazırlığı yapılırken kullanılması tavsiye edilir. 1 Dekar = 1000 m²

Rekor Gelişim
Gübre
http://gubregubre.com