REKOR GELİŞİM   FİYATLARI

         Tüm müşterilerimize iyi bir haberimiz var !

  Fiyatlarımıza zam yaptık ancak dekar başına üreticilerimizin maliyetini artırmadık hatta  azalttık. Çünkü Rekor Gelişimi daha  konsantre hale getirerek    açık alanlarda dekara daha  önce 20 KG olan kullanım oranını 8 Kg, ağaçlarda ise daha  önce 40 Kg olan kullanım oranını dekara  12 Kg yetecek şekilde üreterek  Rekor Gelişim daha da güçlendirildi.  20 Kg Rekor Gelişim  ürünümüzün yurt içi 1   torba   parakende satış fiyatı KDV Dahil      60 TL  olup,  eskiden olduğu gibi  açık alanlarda dekara  24 TL maliyet değişmemiş olup , ağaçlarda ise 48 TL olan dekar  maliyetini 36 TL’ye indirdik.  Yani aynı kaliteyi daha  ucuza satın alacağınızı bilgilerinize sunarız.  

Aşağıdaki listede ürünlere göre gösterilen  kullanım oranlarının çok  az olması,   fiyatının çok ucuz olması, Rekor Gelişim Minerali çok çok ekonomik  yapmakta olup, zaten sınıfının en etkili ve en ekonomik ürünüdür.

Diğer  taraftan da  adı gibi gerek kalitede gerekse verimde  Rekor kırmanızı sağlayacaktır. Bunu cebinizden ilave bir gübreleme  masrafı yapmadan başarabilmektedir.

Ürünümüzü 1 torba dahi  sipariş verseniz, bayilerimiz yada fabrikadan sizlere en kısa zamanda  ulaştırılacaktır.  

AŞAĞIDAKİ TABLO REKOR GELİŞİM MİNERALİN BİTKİLERE GÖRE   KULLANIM ORANLARI  OLUP  KENDİ SINIFINDAKİ EN AZ  KULLANIM ORANINA SAHİP OLAN EN EKONOMİK VE DOĞAL TOPRAK DÜZENLEYİCİDİR.

BİTKİLER TOPRAKTA KULLANILACAK MİKTAR
BUĞDAY -ARPA -AYÇİÇEĞİ- TÜM HUBUBATLAR VE YEM BİTKİLERİ 8  KG /DEKAR
BAĞLAR 8 KG /DEKAR
 DOMATES- BİBER-SALATALIK  VE  TÜM SEBZELER 8 KG /DEKAR
ŞEKER PANCARI-MISIR-PAMUK-ÇELTİK -PATATES -SARIMSAK VE TÜM YILLIK BİTKİLER 8 /DEKAR
TÜM MEYVE  AĞAÇLARI -DİĞER AĞAÇLAR-FİDANLAR- ÇAY – FINDIK 12 KG/  DEKAR
SERALAR 15 – 18 KG/DEKAR 

NOT: 1 Dekar = 1000  m²’dir.  Rekor Gelişim Mineral katı formda  olup,  elle  yada saçma  makinasıyla toprak hazırlığı yapılırken atılır. Muhakkak toprak altına girmelidir. 5-10 cm derinlik yeterlidir.

REKOR GELİŞİM  KULLANANLARIN YORUMLARINI İZLEYİNİZ

REKOR GELİŞİM MİNERAL BROŞÜRÜ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

REKOR GELİŞİM MİNERAL HAKKINDA SIK SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ …

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  E-mail : rekorgelisim@gmail.com

Sipariş Formu